Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firm kurierskich: Kurier 48, Inpost oraz Poczty Polskiej. Koszty dostaw oraz dostępne metody płatności naliczane są każdorazowo w zależności od ciężaru danej przesyłki i uzależnione są również od sposobu wnoszenia opłat za dane zamówienie. Naliczanie opłat za transport jest automatyczne, poprzez oprogramowanie dostępne w sklepie. Podczas realizacji zamówienia kupujący wybiera z listy zarówno formę dostawy, jak i sposób płatności.

Tym samym jest zobowiązany do poniesienia kosztów związanych z wysyłką zamówienia.

Poniżej podajemy formy i cenny realizacji wysyłki poprzez poszczególnych dostawców wraz z szacowanym czasem dostawy zamówienia oraz innymi istotnymi warunkami dostawy.

Jednocześnie informujemy iż nie ma możliwości zaznaczenia przedziału godzinowego odbioru paczek przez wyżej wymienione firmy kurierskie. 

Ujęte w tabeli kwoty są cenami brutto. Terminy doręczenie: od 1-3 dni od daty jej nadania do pierwszego powiadomienia Adresata o możliwości jej odbioru (z wyjątkiem sobót i dni ustawowo wolnych od pracy). Wszystkie przesyłki są odpowiednio pakowane oraz zabezpieczane przed uszkodzeniami podczas transportu.

Zamówiony towar można też odebrać w siedzibie sklepu w godzinach:

pon. - pt.  8:00 - 18:30

sob. - 8:00 - 15:00

Zapisz