Serdecznie witamy na stronie sklepu internetowegoHISTORIA FIRMY

Historia naszego sklepu rozpoczęła się w Gostyninie, małej miejscowości pod Płockiem. To tam, w 1994 roku, młode małżeństwo założyło sklep o powierzchni zaledwie 10 metrów kwadratowych.
Początkowo oferta składała się jedynie z kosmetyków i perfum, do dziś pozostaliśmy wierni tym produktom, ale w ciągu 22 lat, sklep stopniowo się powiększał, aby osiągnąć dzisiejszy rozmiar ponad 1500 metrów kwadratowych. Co za tym idzie, przybyło też wiele kategorii produktów. Nadal nasza siedziba znajduje się w Gostyninie, ale rozwój poza jego granice stanowi właśnie sklep internetowy.
Dzięki niemu, możemy wysyłać nasze produkty do najdalszych zakątków w Polsce, a nawet poza nią.
Działalność online rozpoczęliśmy w 2013 roku, i od tego momentu witryna przeszła również wiele modyfikacji, aby ostatecznie osiągnąć swój obecny wygląd.  


OFERTA SKLEPU 

Aby ułatwić zakupy i przeglądanie szerokiej oferty, podzieliliśmy sklep między Ewa&Ja oraz Ewa&Ja Home. W tym pierwszym znajdą państwo wszystko dla siebie - od oryginalnych perfum dystrybuowanych bezpośrednio od przedstawicieli, których autentyczność możemy poprzeć odpowiednim certyfikatem, po biżuterię sygnowaną logiem Ewa&Ja, jak również wiele dodatków - toreb, pasków czy apaszek. Na stronie znajdują się również produkty sezonowe jak sandały na lato, czy plecaki szkolne. Ponadto mamy ofertę zabawek dla dzieci. Krótko mówiąc, coś dla całej rodziny! 
Z kolei dzięki Ewa&Ja Home, państwa dom nabierze niezwykłej atmosfery, o co zadbają wspaniałe detale takie jak: lampiony, zegary czy wazony. Mamy również bogatą ofertę ręczników, które personalizujemy w naszej siedzibie, haftując przepiękne napisy i znaki. Opcja zamówienia takiej personalizacji będzie wkrótce dostępna również na stronie internetowej. 

PASJA I ZAANGAŻOWANIE 

Naszym głównym celem jest danie satysfakcji klientom i sprawienie, że robiąc u nas zakupy poczują przyjemność, a później, zadowolenie z kupionych rzeczy. Z tego powodu, mimo niezwykle konkurencyjnych, czasem aż zaskakująco niskich cen, nasze produkty są bardzo dobre jakościowo. Jesteśmy to wstanie osiągnąć dzięki wspaniałym dostawcom, z którymi współpracujemy od kilkunastu lat, oraz niskiej marży. Ideą założycieli było stworzenie niepowtarzalnego sklepu, gdzie w jednym miejscu zebrane będą produkty dla całej rodziny i domu. Zamiast przeglądać kilkanaście sklepów, mogą państwo znaleźć wszystko w jednym miejscu. Mimo szerokiej gamy produktów, dołożyliśmy wszelkich starań aby strona była przejrzysta i łatwa w obsłudze. Zawsze próbujemy też jak najbardziej skrócić czas realizacji zamówienia, i dlatego współpracujemy tylko z zaufanymi firmami kurierskimi oraz wysyłamy paczki najczęściej już na następny dzień od wpłynięcia zamówienia. Jesteśmy też otwarci na państwa opinie i zachęcamy do wysyłania wszelkich uwag poprzez zakładkę kontakt.