Brokat do paznokci Efekt Multikolor Hexagon Dust, nr.12


Drobny brokat do zdobienia paznokci. Doskonale sprawdzi się do tworzenia fantazyjnych zdobień podczas manicure hybrydowego oraz klasycznego manicure. Idealnie odbija światło, a dzięki strukturze większych i mniejszych drobinek efekt na paznokciach jest zachwycający. Brokat zamknięty w małym zakręcanym pudełeczku. Doskonały zarówno dla osób profesjonalnie zajmujących się stylizacją paznokci jak i do aplikacji w domowym zaciszu. 

1. Stosowanie podczas manicure hybrydowego

Brokat nakłada się bardzo prosto - po utwardzeniu koloru lakieru hybrydowego nie przemywamy warstwy dyspersyjnej (lepkiego filmu powstałego po utwardzeniu) tylko posypujemy paznokieć - można użyć do tego patyczka bądź kopytka. By brokat lepiej przylegał delikatnie wklepujemy go palcem. Nadmiar omiatamy pędzlem. Zabezpieczamy lakierem hybrydowym typu top coat i utwardzamy w lampie.

2. Stosowanie na zwykły lakier

Po nałożeniu koloru na paznokcie czekamy, aż wyschną. Dla lepszego efektu miejsca w których ma być aplikowany brokat smarujemy lakierem typu top coat, a następnie nanosimy brokat za pomocą patyczka, kopytka lub sondy. Zdobienie zabezpieczamy najlepiej dwoma warstwami lakieru typu top coat.